Do shkriheni së qeshuri/ Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen në plazh (Video)

Edhe pse me pushime Rezart Veleshnja në llogarinë e tij në Instagram sjell pak nga ‘Portokallia’.

Aktori i njohur i humorit ka imituar Erjon Braçen ndërkohë që ndodhet me pushime.

Menjëherë komentuesit ia kanë nisur nga komplimentat dhe reagimet positive për imitimin.

Gjithashtu i kanë kërkuar Rezartit të risjellë edhe personazhe të tjerë në këtë formë për t’i ndjekur nëpërmjet Instagramit.