Kajan 10 muajsh, Erion Veliaj ndan momentin e ëmbël “babë e bir’

Kajan, djali i Erion Veliaj dhe Ajola Xoxës, sot mbush 10 muaj. Mëngjesin e sotëm kryebashkiaku i Tiranës Veliaj ka ndarë një foto ku shfaqet duke ushqyer të birin. “U rritëm neve”, shkruan Veliaj krah fotos.