VIDEO/ Basha: Rama e Dako janë një, dhe jo dy!

‘Kush mendon se Rama dhe Dako janë dy e jo një, e meriton talljen dhe përdhosjen, si kjo që po ju bën aktorëve teatërprishës!’

Ky është reagimi tjetër i kreut të opozitës Lulzim Basha në lidhje me aferën prej 200 milionë euroshe që Edi Rama kërkon të bëjë duke shembur Teatrin Kombëtar.

Hajduti psiqik vazhdon të fshihet pas 6 kullave 200 milionë euro dhe nuk i zë goja asnjë fjalë për ortakun dhe bankomatin e tij personal Vangjush Dako.

Kush mendon se ata janë dy e jo një e meriton talljen dhe përdhosjen si kjo që ju bën aktorëve teatërprishës!

Tallja dhe përdhosja e tyre ka vetëm një qëllim: të fshehë aferën e hajdutit psiqik, 6 kulla 200 milion euro me një nga grupet më të rrezikshme shqiptaro-kolumbiano-spanjolle të drogës!’, shkruan kreu i opozitës Lulzim Basha në Facebook.