FOTO/ Modelja kapet “mat” me drejtorin, justifikimi është qesharak

Një çift i ri i bashkohet botës së showbizit.

Bëhet fjalë për modelen Nicole Murphy 51 vjeç dhe drejtorin e Trajnimit, Antoine Fuqua 53 vjeç, të cilët janë kapur “mat” nga paparacët. Çifti, të dy të martuar dhe me fëmijë janë fotografuar duke kaluar momente romantike pranë pishinës së hotelit “Regina Isabella” në Ischia të Italisë.

Në një moment, ata janë afruar afër duke u puthur, çka ka ngjallur reagimin e fansave. Mediat kanë nisur aludimet se mes tyre ka nisur një histori dashurie, por bukuroshja Murphy ka pohuar se puthja në buzë me Fuqua ishte e një niveli shoqëror dhe nuk ka asgjë mes tyre.