Takim Rama-Meta? Zëdhënësi i Presidentit: Thashethem plazhi

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, i ka cilësuar thashetheme plazhi lajmet për një takim të mundshëm mes kreut të shtetit dhe kryeministrit.
I pyetur nga portali “Panorama online” lidhur me një takim të supozuar mes Presidentit Meta dhe kryeministrit Rama në Lalëz, zëdhënësi i Presidentit, z.Tedi Blushi u shpreh se: “Ky është një thashethem plazhi!”