Aktorja e njohur turke tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya i dha fund beqarisë  me aktorin Ali Atay në shkurt të këtij viti.

Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media për shkak të diferencës së madhe në moshë të çiftit që është plotë 14 vite.

Dhe me njëherë pas lajmit të dasmës së saj u mësua se aktorja është në pritje të ëmbël.

Ajo ka qënë shumë e rezervuar këto kohë përsa i përket daljeve të saj në publik.

Por ditën e djeshme ajo ka publikuar për herë të parë një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur dhe është në muajin e peste të shtatzanisë.

Gjithashtu Hazal teksa është shtatzënë  do të luajë edhe roline një gruaje shtatzënë në një serial të ri që ka nisur xhirimet pak kohë më parë.Image

Image

Image