Të tre të zhveshur, Belen publikon me të birin dhe partnerin

Belen Rodriguez është një nga femrat më të njohura në mediat italiane dhe jo vetëm. Rrjetet e saj sociale janë të mbushura me foto provokuese ku nuk mungojnë as ato top less. Në shumicën e rasteve Belen shihet e shoqëruar nga djali i saj dhe partneri i saj Stefano De Martino. Së fundmi ylli i njohur ka publikuar një foto ku shihen të tre të zhveshur. Me një shikim të parë duket sikur Belen dhe partneri i saj janë krejtësisht nudo, por nëse e shohim me vëmendje ata kanë rroba banjoje veshur. Këtë foto Rodriguez e ka shoqëruar me një ikonë në formë zemre.

View this post on Instagram

💜

A post shared by 𝑩𝒆𝒍𝒆𝒏 (@belenrodriguezreal) on