Enca prezanton gocat (FOTO/VIDEO)

Kënga e re e publikuar nga këngëtarja Enca ka marrë një vëmendje të madhe nga videoklipi, në të cilin shfaqet me 5 vajza duke kërcyer. Disa prej vajzave janë modele të njohura dhe njëra prej tyre është Ajsi Cani, bjondja me flokët e gjata. Vajza me rroba banjot me vija quhet Klea Gjoci dhe është modele. Kleopatra është vajza që shfaqet duke bërë twerk pranë Encës në jaht. Argisa Mustafaraj quhet bukuroshja që kamera filmon në fillim të klipit e që shfaqet duke fjetur pranë Encës. Ndërsa vajza me rroba banjot rozë quhet Megi Fera.