Pritja e ëmbël, Ariana me set atraktiv

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahut, njëherësh blogerja Ariana Fejzullahu, është duke i shijuar muajt e fundit të shtatzënisë. Ajo dhe bashkëshorti i saj shumë shpejt do të bëhen edhe me një vajzë tjetër. Përderisa ndodhet në muajt e fundit të pritjes së ëmbël, Ariana ka realizuar një set të veçantë fotografik. Në disa imazhe të ndara me ndjekësit në Instagram, Fejzullahu shfaqet mjaft tërheqëse në një fustan me lule, teksa pozon në natyrë. Me një buzëqeshje të lehtë dhe duar në barkun e rrumbullakosur, ajo ka bërë me dije se mezi po e pret ardhjen në jetë të fëmijëssë katërt.

View this post on Instagram

🌼

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on