Shpërthen një tjetër bombol gazi në Vlorë

Një bombol gazi ka shpërthyer në fshatin Drashovicë, të Vlorës.

Nga të dhënat e para mësohet se nuk ka persona të lënduar.

Policia dhe shërbimet e zjarrfikëses kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.