Shënohet viktima e tretë, hidhet nga kati i 9-të burri në Tiranë

Është shënuar viktima e tretë gjatë orëve të mëngjesit të sotëm. Ngjarja e fundit ka ndodhur në Tiranë, ndërsa policia raporton se viktimë është një 61-vjeçar.

Raportohet se ky i fundit i ka dhënë fund jetës, duke i hedhur nga kati i nëntë i banesës. Ndërkohë që dy viktimat e para u shënuan nga aksidentet rrugore, njëri në Divjakë dhe tjetri në Golem.

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 9 në rrugën “Kongresi i Tiranës”, dyshohet se në kushte të rënduara psikike, është vetëhedhur nga kati i 9- të i banesës shtetasi F. XH.,61 vjeç, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.