Aktorja e famshme turke zgjedh jugun e Shqipërisë për pushime

Aktorja  e famshme turke Farah Zeynep Abdullah ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të bërë pushimet.

Ylli kinematografisë turke, e njohur si Sura për rolin e saj në telenovelën ‘Kurti dhe Sura’, njoftoi se po pushon në Sarandë dhe Vlorë me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Dy ditë më parë postoi një foto nga bregdeti Sarandës ku shkroi: “E dua Shqipërinë.”

Ndërsa të martën publikoi një foto nga Rradhima.