FOTO nga shpërthimi në Tiranë

Një shpërthim i fortë ka ndodhur këtë mesditë në rrugën “Vaso Pasha”, në Tiranë, në zonën e Bllokut. Një bombol gazi ka shpërthyer duke lënduar 4 persona.

Siç duket dhe nga pamjet që sjell Koha Jonë nga vendi i ngjarjes, nga shpërthimi i bombolës zona është mbuluar nga tymi.