Të dashurit e Dua Lipës janë pothuajse identikë në pamje

Ju prezantojmë me Isaac Carew, Paul Klein – dy ish-të dashurit e Dua Lipës – dhe Anwar Hadid, i dashuri aktual. Rastësi ose jo, por djemtë duket sikur ngjajnë shumë me njëri-tjetrin.

Shkurtimisht një informacion për romancat: Në fillim të muajit qershor, qarkualluan thashethemet e para se këngëtarja i ka dhënë fund marrëdhënies me Isaac. “Dua dhe Isaac janë përpjekur vazhdimisht që lidhja e tyre të funksionojë, por axhenda e ngjeshur e Duas e vështirësoi situatën,” tha një burim për The Sun. Dua dhe Isaac qenë fillimisht të lidhur nga viti 2013-2018 dhe më pas u bashkuan në janar të 2018-s, pasi këngëtarja i dha fund lidhjes me artistin e grupin LANY, Paul Klein. Ndonëse të dy vazhdojnë t’i mbajnë fotot bashkë në profilet e tyre në Instagram, këngëtarja është në një romancë me Anwar Hadid, vëllain e Gigi dhe Bella Hadid, i cili është tre vite më i vogël se Dua. Ata shkuan bashkë në një koncert në Hyde Park në Londër, që shënjoi debutimin e tyre si çift.

Tani fotot:

Isaac Carew

Paul Klein

Anwar Hadid

Isaac Carew

Paul Klein

Anwar Hadid

Isaac Carew

Paul Klein

Anwar Hadid

Isaac Carew

Anwar Hadid

Isaac Carew

Paul Klein