Prindërit e Dua Lipës “pro” të dashurit të vjetër të këngëtares

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka nisur një lidhje të re me vëllain e motrave Hadid, Anwar Hadid.

Ndërkohë vetëm pak kohë më parë ajo përfundoi lidhjen e saj me Isaac Carew, por duket se familja e saj ende pëlqen të dashurin e mëparshëm të Duas.

Çifti Lipa dhe Carew vijojnë në ndiqen në Instagram dhe gjithashtu i kanë ende fotot e vjetra me kuzhinierin e njohur.

Ndërkohë prindërit e këngëtares nuk e ndjekin të dashurin e ri të së bijës në Instagram.