Nard Ndoka: Çfarë i mundon Ramën e Bashën, në këtë muaj të nxehtë?

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, në një reagim në Facebook shprehet se Edi Ramës tani i duhet të mendojë për ish-ministrat e përfshirë në afera dhe grupet kriminale.

Rama, duhet të mendojë; për grupet kriminale që e sollën në pushtet, për ish-ministrat e tij që janë kapur në krim zgjedhor, për oligarkët dhe vazhdimsinë, për Sandrin e Elisën, për të tjerët që i burgosi dhe hodhi në rrugë. Në fakt halli më i madh është, se tashti po mendon vetëm për “bythen” e vet!

Basha, po mendon; se çfarë presin qytetarët nga Ai, kjo nuk është pak!”,- shkruan Nard Ndoka.