Shtatzënë? Marina Vjollca “çmend” fansat (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca ka postuar disa foto në rrjetet e saj sociale, të cilat kanë ngritur shumë dyshime tek fansat e saj. Shkak u bë fakti që në çdo foto dhe video të postuar, Marina mbulonte barkun me një kapele. Tashmë fansat janë të bindur se Marina është shtatzënë, edhe pse deri më tani pas këtyre komenteve dhe lajmeve moderatorja ende nuk ka reaguar.