Denoncimi: Rikthehen parcelat me hashash në Tepelenë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një foto që pretendon se është realizuar në zonën e Tepelenës, ku kryebashkiak është Termet Peçi.

Në foto shihet se në një parcelë me misër është mbjellë edhe hashash.

“Vjosa me Termet Trafikun me blerim mbuluar! Lexoni mesazhin dhe shikon foton e qytetarit dixhital! Sb Shiko se çfarë ndodh në Tepelenë buzë Vjosës o doktor. Parcela misër dhe kanabis, metoda e re e Termet trafikantit!”,- shkruan Berisha.