Braimllari – Spiropalit: Mamicë, sqaro tendarat korruptiv të ujësjellësit të Ersekës dhe Fierit

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari i bën thirrje ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalit që të sqarojë publikisht tenderat korruptim të ujësjellësave të Ersekës dhe Fierit.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Braimllari teksa e ironizon Spiropalin duke e quajtur “Mamicë”, i kujton se politika nuk ka lidhje me orgjitë

“Mamica e Skënderbeut duhet ti sqarojë shqiptarëve pirunin që i nguli kryetari, tenderin e ujësjellësit të Ersekës, tenderat korruptiv në ujësjellësin e Fierit.

Politika nuk ka lidhje me orgjitë ooo…. Mamicë”, shprehet Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari.