“Vështirë të jesh e lumtur me këta njerëz”!Zhgënjehet Rozana Radi

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka befasuar fansat me deklaratën e saj të fundit. Në një postim në “Insastory”, Rozana flet pa dorashka për lumturinë, duke u treguar shumë e drejtpërdrejtë.

Ajo tregon se gjatë një bisede me mikun e saj gazetar Ervin Kurti, ky i fundit e ka pyetur nëse është e lumtur apo jo. Rozi pa të keq dhe pa u menduar dy herë ka thënë se nuk është e lumtur.

‘Më pyet Ervin Kurti a je e lumtur? Jo Ervin nuk jam e lumtur! Vështirë të jesh e lumtur në këtë kohë me këta njerëz’, shkruan këngëtarja.

Ufyi