Rama braktiset, Berisha: Në Durrës i thanë jo farsës (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha, përmes një postimi në facebook, shkruan se qytetarët durrsakë i thanë jo farsës antikushtetuese dhe këtë e demostruan me braktisje të fushatës elektorale. ”Durrësi i thotë jo monstrës së pluralizmit dhe farsës antikushtetuese. Nderim qytetarëve të Durrësit! Rama ik! Fitore”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.