Një 18-vjeçar dyshohet se është mbytur te “Rana e Hedhun”

Një 18-vjeçar dyshohet se është mbytur në plazhin e Shëngjinit tek Rana e Hedhun. Sipas policisë, i riu i cili dyshohet se është mbytur është me iniciale E.M nga Kruja.

Në vendngjarje janë angazhuar shërbimet e Policisë në DVP Lezhë, Policia Kufitare si dhe Polumbarë të Reneas.