Humor/ Haradinaj komenton mitingun e Edi Ramës në Shkodër

Më shumë se 2 mijë forca policore ishin dje në Shkodër për takimin e Edi Ramës. Veç revoltës për provokimin ndaj shkodranëve në rrjet nuk mungon ironia dhe humori.

Fotoja më poshtë ku Haradinaj “thotë” se “me aq policisë sa kishte Rama në Shkodër unë bëj miting në Beograd”, po bënë xhiron e rrjeteve sociale.