Braimllari: Shkodra në rrethim, Rama në panik

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook, thotë se Shkodra është në rrethim dhe se Kryeministri Edi Rama, është në panik.

Postimi i plotë

Shkodra ne rrethim me mbi 800 Forca Speciale sepse Edi Rama eshte ne panik dhe i tmerruar. Edi Rama eshte i vetmi Kryeminister qe ka frik nga qytetaret e tij. Edi Rama dhe qeveria e tij jane ilegjitime. Edi Rama perfaqeson krimin e organizuar dhe jo qytetaret. Kryeminister frikacak qe ka frik qytetaret e tij.