Policia rreh barbarisht qytetarët në Kavajë (VIDEO)

Një video e regjistruar sot në mbrëmje tregon forcat e policisë që dhunojnë qytetarët në Kavajë. Policia ka urdhëruar ndërprerjen e dritave në rrugët ku qytetarët zhvillonin protestën dhe ka ndërhyrë më pas me gaz lotsjellës për të dhunuar qytetarët.