E FUNDIT/ Tenton të hidhet nga kati i katërt i pallatit, shpëton e reja

Një vajzë ka tentuar të kryejë vetëvrasje në Prishtinë.

Këtë veprim ajo tentoi ta bënte duke u hedhur nga kati i katër i një banese në rrugën ‘Agim Ramadani’.

Por fatmirësisht vajza është arritur të kapet katër meshkuj të cilët hynë brenda banesës dhe të shpëtojë pa ndonjë pasojë fizike.