Modelja mbipeshë nxjerr gjoksin në ishullin grek

Kerry Katona, është një nga modelet më të njohura në botë.

Ajo së fundmi është fotografuar duke marrë rreze dielli dhe duke ngrënë një hamburger.

Në fotot e publikuara, nëna e 5 fëmijëve, shfaqet pa reçipeta.

Kjo vjen disa ditë pasi Katona deklaroi se është e lumtur me peshën e saj.

38-vjeçarja po pushon në ishullin grek të Mykonos me vajzën e saj të madhe Molly, e cila është 17 vjeçe.

Kerry thotë se është e lumtur me trupin që ka, ku edhe shfaqet duke ngrënë lirisht.

Shihni fotot e saj.