Rrjeti masakron Ramën pas publikimit të përgjimeve

Pas publikimit të 16 përgjimeve nga gazeta gjermane “Bild”, ku faktohet blerja dhe manipulimi i votave nga PS dhe Edi Rama, në rrjetet sociale ka me mijëra reagime kundër qeverisë.
Më poshtë po ju sjellim vetëm një pjesë prej tyre ku ironizohet qeveria, kryeministri dhe zyrtarë të PS.