Sherr në mes të qytetit, plagoset një person. Policia në vendngjarje

Një person ka mbetur i plagosur në Korçë ndërsa ndodhet për ndihmë mjekësore në spitalin e qyteti.

Nga informacionet e para, mësohet se ky i fundit ka mbetur i plagosur pas një konflikti me një tjetër shtetas. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi këtë rast, sakaq pritet një informacion zyrtar.