“Me 30 qershor do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut!”

Pas kryeministri u tall me të duke i “lexuar në filxhan” fatin, ish deputeti i PD-së Klevis Ballliu i ka kthyer përgjigje Edi Ramës. Përmes një statusi në rrjetin social, Balliu ka postuar një foto të mitingut të “zbrazët” të Ramës si dhe i ka kujtuar se më 30 qershor ai do të bëjë zgjedhjet e “Noc Rrokut”

“KARRIGET BOSH NË MITINGJET E RAMËS NË POGRADEC”.

Sipas filxhanit të Lindës që ja more Sorosit ajo është mërzitur për Spiropalin dhe ti je i tmerruar për përgjimet që sjell Bild nesër. Dhe sipas filxhanit ti me 30 qershor do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut jo vetëm në Pogradec por në mbarë Shqipërine”- shkruan Balliu.