Ish-deputeti nxjerr videon: Nga Unaza te përgjimet, ja “premtimet” e Ramës

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka publikuar një video, ku janë renditur punët e qeverisjes së Edi Ramës dhe premtimet që ai ka bërë publikisht.

Në këtë përmbledhje, ish-deputeti Balliu rendit çështje të bujshme si rasti i Unazës së Re, rekomandimi i Komisionit Europian për çeljen e negociatave me Shqipërinë, përgjimet e “BILD”, ku ndër rreshta thuhet se do të ketë dhe filmime.

Në vijim, videoja që Klevis Balliu ka postuar në rrjetet sociale.