Dalin pamjet rrëqethëse të aksidentit tragjik në Tiranë (Video)

Rruga Elbasan-Tiranë, tek rrethrrotullimi i qendrës tregtare TEG u përgjak në orët e para të mëngjesi të ditës së sotme.

Tre viktima dhe dy të plagosur ishte bilanci i aksidentit ishte tragjik.

Për shkak të orarit kur ka ndodhur aksidenti informacionet fillimisht ishin të pakta, madje ehe pamjet, por refruar një videoje të publikuar nga TV Ora shihet se makina është kthyer përmbys.

Në sfond dëgjohet një vajzë, e cila qan se nuk do të largohet nga vendi i ngjarjes pa motrat e saj.

“Jo, nuk iki, nuk i lë motrat e mia aty”, qan vajza.