Aksident i frikshëm në Librazhd, makina rrokulliset në rrugë (Video)

 

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mesditën e sotme në afërsi të Librazhdit.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Elbasan-Librazhd, pranë zonës së “Gjahtarit”. Siç  raportohet, një makinë është përplasur me shpatin e malit dhe më pas është rrokullisur në rrugë.

Mësohet se nuk ka pasur viktima, por vetëm të plagosur të cilët janë dërguar në spitalin e Elbasanit për ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Si pasojë e këtij aksidenti ka pasur edhe trafik të rënduar në këtë rrugë.