Nga paraburgimi i Kavajës i dërgojnë foto Berishës

Përmes një postimi në facebook, ish-kryeministri Sali Berisha publikon një mesazh që kanë dërguar në inboxin e tij, ku i shkruajnë se janë shoqëruar nga policia pasi bllokuan KZAZ-në e Luzit te vogël.

Postimi i plotë

Kryengritesite e pamposhtur te Kavajes na pershendesin nga qelite e Narkokomisariatit. Nje pershendetje te perzemerte miq guximtareve qe na bejne krenare. Rama ik! Fitore! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e kryengritesit dixhital. Doktor çunat e Kavajes live nga dhoma e paraburgimit ne komisariat. I arrestuan sonte ne mbremje sepse bllokuan KZAZ-ne e Luzit te vogel ne perputhje te plote me ligjin dhe dekretin e Presidentit te Republikes. Po kthehet komunizmi. Liri demokraci.