Victoria Beckham zhgënjen fansat

Viktoria Beckham ka thyer zemrat e fansave të grupit Spice Girls duke hequr dorë nga koncerti i Lodrës për t’ju përkushtuar plotësisht biznesit të saj në fushën e modës.

Shumë prej fansave të saj mendonin se ajo po gënjente dhe donte të bënte një dalje surprizë në skenë, por kjo shpresë e tyre u shua pasi ajo postoi një foto duke takuar shefat e gjigandit të teknologjisë Apple.

Mesa duke Viktoria nuk e merr në konsideratë grupin dhe fansat e saj.