Policia nuk kursen Ledri Vulën, gjobitet këngëtari

Policia me biçikleta në aksion, gjobit edhe Ledri Vulën.

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme ka bërë një aksion në lagjen “Pejton” të Prishtinës, ku ka gjobitur vozitësit që kanë parkuar veturat e tyre në vende jo të duhura.

Ndër të gjobiturit është edhe reperi Ledri Vula dhe kjo tregon se ata nuk po kursejnë askënd.

Ky aksion i policisë ishe paralajmëruar ditë më parë.