”Rama ik” edhe nga tifozët e kombëtares (FOTO)

Në nisje të pjesës së dytë të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Moldavisë që po luhet në stadiumin “Elbasan Arena” tifozët kanë shpalosur një banderolë të madhe ku shkruhej “Rama ik” mbi një flamur kombëtar. Kanë reaguar menjëherë rojet e sigurisë që e kanë larguar atë. Me shpalosjen e banderolës nuk kanë munguar edhe reagimet e tifozëve në stadium.