Matura Shtetërore, teza e anglishtes doli para provimit. Ja kush e shpërndau

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot daljen e tezes se provimit te pare te Matures Shteterore, ate te gjuhes Angleze ne gjimnazin e Kukesit.

Duke iu referuar mesazhit te nxenesit dixhital, Berisha ka postuar foto te tezes qe sipas tij ka dale para provimit.

Nje gje e tille, sipas tij eshte bere nga “drejtoresha e  Vjollca Gashi antare e kryesise se PS, vegel e Safet Gicit dhe drejtorit te drejtorise arsimore Skender Ahmeti, ne shkembim te votave, per femijet e nenes parti!”.

Postimi i Berishes 

Narkodrejtoret e shkollave shperndajne tezen e provimit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e nxenesit dixhital! sb

Pershendetje Dok Berisha! Sot eshte provimi i pare i matures ne Kukes gjuha angleze, dhe drejtoresha e gjynazit Havzi Nela Vjollca Gashi antare e kryesise se PS vegel e Safet Gicit dhe drejtorit te drejtorise arsimore Skender Ahmeti, po shperndajne tezen e provimit ne shkembim te votave,per femijet e nenes parti!