Transformohet Bella Hadid, dhjetëra operacione për t’u dukur si Carla Bruni

Dy modelet e njohura kanë një ngjashmëri të madhe aq sa është vështirë të dallohen nga njëra-tjetra.Bella Hadid dhe Carla Bruni kanë qenë të  në Festivali ne Kanës dhe nga andej kanë ndarë një foto ku duken si ‘dy pika uji’.

“Motra ime më e vogël” , ka shkruar Carla në foton e fundit në ‘Instagram’ dhe menjëherë pas kësaj kanë nisur sulmet kundër Hadid.

Fansat mendojnë se ajo ka kryer shumë ndërhyrje në fytyrë duke dashur të ngajë me modelen e famshme. Dhe për këtë ka shumë foto në rrjet që tregojnë transformimin e modeles.