Tayna feston suksesin e madh të këngës që e bëri të famshme

“Columbiana” e Taynes arrin mbi 40 milionë klikime!

U bë hit i verës 2018, e madje edhe sot dëgjohet.

Qe nga 1 qershori kur u publikua ‘Columbiana’ nga Tayna në bashkëpunim me DonPhenom, ajo nuk diti të ndalet.

‘Columbiana’ e ngjiti Taynen në shkallët ku gjendet sot dhe e bëri ndër artistet më të preferuara të momentit .

Ajo sot numëron 8 këngë të cilat rezultuan mjaft të suksesshme e ajo po vazhdon të punojë në projektet e reja.

Neve na mbetet të presim e të shohim se me cfarë projekte do të vijë Tayna në vazhdim, e cila është çdoherë duke punuar në studiot e Friends Entertainment.