Ironia e Andi Bejtes: Chuck Norris, eja i armatosur në Shqipëri

Analisti dhe gazetari Andi Bejtja ka bërë një ironi epike pas deklaratave të Edi Ramës se për grabitjen në Rinas fajin e ka Kina.

Bejtja shkruan në Facebook se tani në Shqipëri duhet të vijë Chuck Norris e jo Liam Nelson.

‘Hej Chuck Norris come and visit Albania…

Me këtë ushtri në aeroport nuk ka më kuptim thirrja ‘Hej Liam come and visit Albania’, po ‘Hej Chuck Norris come and visit Albania’, po i armatosur vlla gjer në dhembe, plus qe ja ke marrë dorën kinezëve e vietnamezëve’, shkruan Andi Bejtja në Facebook.