Flori Mumajesi e quan “thesar” këtë këngëtare shqiptare

Flori Mumajesi e ka vlerësuar me fjalë të mëdha një këngëtare të njohur shqiptare. Flori Mumajesi ka postuar një video në Insagram, në të cilën e shfaq këngëtaren Arilena Ara.

“NJË THESAR. Ne vena”, ka shkruar këngëtari mbi video.

Flori dhe Arilena kanë bashkëpunuar në hitin me Dj Vickyn, Nallane 3, ndërsa gjatë kohës kur bashkëpunonin, madje është folur se ata mund të jenë në një lidhje.