VIDEO/ Presidenti Meta në paradën ushtarake me rastin e 10-vjetorit të Shqipërisë në NATO

Presidenti i Republikës Ilir Meta po merr pjesë në paradën ushtarake në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë, ceremoni e organizuar me rastin e 10-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në ceremoni është i pranishëm Kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të vendeve anëtare të Aleancës së atlantikut të Veriut, ambasadorë etj.

SYRI.net live Shqiperia 10 vjet ne NATO. Rreshtim në sheshin “Nënë Tereza” i 3500 efektivëve të FA, paradë fluturimi të avionëve të NATO-s mbi Tiranë

SYRI.net live / Parada ushtarake me rastin e 10 vjetorit te anetaresimit te Shqiperise ne Aleancen e Atlantikut te Veriut (NATO), i pranishem Presidenti i Republikes Ilir Meta, Kryeministri Edi Rama dhe perfaqesues te vendeve anetare te aleances…

Publiée par SYRI.net sur Vendredi 29 mars 2019