Selena Gomez e konfirmon, do sjellë album të ri

Selena Gomez ka konfirmuar se po punon për sjelljen e një albumi të ri. Por pranoi se është pak nervoze.

Këngëtarja, e cila ka kaluar shumë kohë në studion e regjistrimit gjatë muajve të fundit, spekuloi se së shpejti do publikonte një album.

Dhe 25-vjeçarja në një video live në Instagram konfirmoi lajmet.

“Jam në studio tani dhe gjithçka po shkon mirë. Jam nervoze në lidhje me të sepse ndjej që vendimet që do marr janë shumë të rëndësishme. Prandaj po përpiqem vërtet të jem e durueshme për gjithçka,”-tha ajo.