Sot mund ta takoni kryeministrin Rama në zemër të Tiranës

Kryeministri Edi Rama pas Samitit të Diasporës mbrëmjen e djeshme ku ishte i pranishëm, sot duket se po e shijon fundjavën larg nga puna.

E çuditshme është se kryeminstri nuk ka zgjedhur ndonjë vend të largët për t’u relaksuar, por ka dalë nga zyra e tij që ndodhet shumë afër sheshit Skënderbej dhe ka shijuar diellin e marsit i cili sapo ka hyrë.

Rama ka publikuar një foto në rrjetet sociale dhe shkruan: Photo of the day: