Pamjet/ Pas Klosit, edhe deputeti socialist kalon mes tymueseve dhe protestuesve

Deputeti i Partisë Socialiste, Paulin Stërkaj është përplasur me protestuesit e opozitës.

Në mes tymuesve, Stërkaj ka kaluar për të hyrë në Parlament.

Është dashur ndërhyrja e forcave të rendit për të penguar përplasjen e mëtejshme.