Meghan maskohet dhe largohet nga Londra, detaji që e nxorri zbuluar

Meghan, 37 vjec është parë teksa shkon në New York këtë të hënë.

Mbretëresha e mbajti kokën poshtë dhe me flokë mbuloi fytyrën, por e kanë zbuluar detajet si unaza me diamant që kishte në duar.

Dukesha e Sussex ka fluturuar nga Londra në Nju Jork, për një udhëtim pesë-ditor për të vizituar miqtë e saj më të ngushtë.

Një burim i paidentifikuar tha se miqtë e princeshës po organizojnë një Baby Shoëer për bebushin që do të vijë në jetë.

Epo Meghan nuk ke pse fshihesh.