Jennifer Lopez bëhet 50 vjeçe! Ja surpriza gjigante që ka organizuar për fansat

Las Vegas, NV - Jennifer Lopez pictured during her return to Vegas with her first ever headlining residency 'Jennifer Lopez: All I Have' at The Axis In Planet Hollywood in Las Vegas, Nevada. Pictured: Jennifer Lopez BACKGRID USA 24 FEBRUARY 2018 BYLINE MUST READ: MediaPunch / BACKGRID USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez ka suprizuar fansat duke treguar se për 50-vjetorin e lindjes do realizojë një festë të madhe.

Ylli i “On the Floor” do të mbajë një turne në verë që do titullohet “It’s My Party Tour”. Ditëlindja e yllit të popit është me 24 korrik, prandaj turneu do të mbahet gjatë muajve qershor dhe korrik në ShBA.

Në intervistën për Ellen Show, ajo tha: “Këtë verë do të jem duke festuar. Ditëlindjen e kam në Korrik kështu që këtë vit vendosa të bëj diçka të madhe për ditëlindje, meqë është edhe ditëlindje e madhe. Do të jem në një turne në ShBA. Do të quhet “It’s My Party”.