Era Istrefi tregon projektin e ri me DJ e njohur

Era Istrefin ka bashkëpunuar me shumë emra të muzikës botërore dhe këngët e saj kanë me mijëra klikime.

Era është duke punuar për disa projekte të rëndësishme dhe një prej tyre është ai me dy emra të njohur, Dimitri Vegas dhe Like Mike. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku tregon se projekti do të publikohet së shpejti.