FOTO/ Tayna shkëlqen, ja cilën pjesë të trupit i thekson veshja seksi

Tayna sërish prvokuese.

Reperja e cila shkaktojë shumë zhurmë vitin që lamë pas, Tayna nuk ka të ndalur.

Ajo përveç që solli një numër projektesh të cilat u shëndrruan në hite, Tayna është e njohur edhe për fizikun e saj.

Reperja nga Prizreni, edhe në imazhet e reja ka ardhur tejet në formë.

Në një veshje e cila ia thekso belin e hollë dhe gjoksi, Tayna ka treguar linjat mahnitëse, ndërsa grimi i saj ia kompletonte dukjen.